aboutus

Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd

Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
عامل
وارد کننده
صادر کننده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: M & D
تعداد کارمندان: 100~120
فروش سالانه: 3000000-5000000
سال تاسیس: 2012
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
معرفی

شانگهای M.Touch جاده تجهیزات مکانیکی شرکت، با مسئولیت محدود ، تاسیس در مارس سال 2012، دفتر مرکزی آن واقع در منطقه صنعت Nanhui، Pudong، شانگهای چین، یک شرکت حرفه ای با ارائه انواع محصولات و خدمات مجموعه ای از لیفتراک و اتصالات، الکترونیکی تجهیزات جابجایی، تجهیزات ذخیره سازی و مهندسی و پروژه های لوله کشی و لوازم جانبی. ما همچنین با کیفیت بالا و فقط در پاسخ خدمات در اجاره، تعمیر و نگهداری از بازار داخلی ارائه.

پس از 7 سال کار سخت، این شرکت در حال رشد است، مطابق با تقاضای بازار، گسترش دامنه تجارت، و پایه خوبی برای توسعه آینده است. در سال 2018، یک شرکت تولیدی مهندسی مکانیک و تجهیزات جدیدی به نام صنعت تاسیس شد: (شانگهای) شرکت، آموزشی ویبولیتین

کامیون Manly کامیون (شانگهای)، آموزشی ویبولیتین و شانگهای M.Touch جاده مکانیک تجهیزات شرکت، با مسئولیت محدود شرکت گروه مشابه هستند. این یک شرکت جامع صنعتی و تجاری است که یکپارچه سازی تولید، طراحی، تولید، فروش و خدمات است. این شرکت متخصص در تحقیق و توسعه، تولید، تولید ماشین آلات مهندسی و تجهیزات شناخته شده enterprises.The شرکت پیشرفته تجهیزات پردازش، نیروی قوی فنی و تعدادی از تکنسین های با تکنولوژی بالا. حرفه ای در تحقیق و توسعه محصولات جدید، اختصاص داده شده به توسعه و انتقال فنی محصولات جدید، انباشته تجربه حرفه ای غنی، کیفیت قابل اعتماد، ظاهر زیبا، ساختار عملی و خدمات پس از فروش متفکرانه، موفق به کسب اعتماد و ستایش از تعداد زیادی از کاربران

گروه عمدتا در کامیون های یدک کشی، تجهیزات بارگیری، ذخیره سازی و حمل و نقل، تجهیزات بالابری، محصولات بندر و اسکله و غیره فعالیت می کند. محصولات ما دارای گواهینامه CE، GS، UL، ISO 9001 و دیگر سیستم های کیفیت بین المللی است. محصولات به طور گسترده ای در سایت های ساختمانی، صنایع صنعتی و معدنی، ایستگاه ها، اسکله ها، برق، پست، ساختمان شهری، باغبانی و دیگر زمینه ها، شامل تعدادی از صنایع استفاده می شود. با توجه به رقابت شدید بازار، این شرکت استراتژی نام تجاری جهانی را ایجاد می کند و کیفیت محصولات ایمن، قابل اعتماد و پایدار را برای شما فراهم می کند. این شرکت با توجه به فلسفه کسب و کار "پیشگام و کارآفرینی" و "عملی، اختصاصی و نوآورانه"، شرکت اصرار دارد که تکنولوژی بالا و جدید را به عنوان عامل اصلی، در نظر گرفتن تقاضای بازار به عنوان راهنمای، با هدف به طور مداوم بهبود علمی و تکنولوژیکی محتوای محصولات و توسعه محصولات جدید، به ارث برداشتن مسئولیت های تاریخی، کاوش آینده و تلاش برای توسعه و تکامل صنعت ملی است. هیچگاه توقف نکن! برنده شدن در جهان با صداقت!

محصولات اصلی این شرکت عبارتند از: 1-48T لودر احتراق داخلی، 0.5-12T الکتریک AC لیفتراک، 2-7T LPG لیفتراک، 1-2-5T چنگال پیشرو، تراکتور 2-10T، 0.5-2T استکر برق، 1-5T الکتریکی کامیون، باریک کامیون لودر، کامیون، کامیون های مختلف، بالابر های مختلف بالابر، انواع کامیون های دستی دست حیوانات، لودر 0.8-6T، بیل بولدوزر Tiller، دمپایی، جرثقیل جلو، جرثقیل بالابر، تراکتور هواپیما، واشر طبقه، و سایر تجهیزات لجستیک مرتبط .

تاریخ

شانگهای M.Touch جاده تجهیزات مکانیکی شرکت، با مسئولیت محدود، تاسیس در مارس سال 2012، دفتر مرکزی آن واقع در منطقه صنعت Nanhui، Pudong، شانگهای چین، یک شرکت حرفه ای با ارائه انواع محصولات و خدمات مجموعه ای از لیفتراک و اتصالات، الکترونیکی تجهیزات جابجایی، تجهیزات ذخیره سازی و مهندسی و پروژه های لوله کشی و لوازم جانبی. ما همچنین با کیفیت بالا و فقط در پاسخ خدمات در اجاره، تعمیر و نگهداری از بازار داخلی ارائه.

پس از 7 سال کار سخت، این شرکت در حال رشد است، مطابق با تقاضای بازار، گسترش دامنه تجارت، و پایه خوبی برای توسعه آینده است. در سال 2018، یک شرکت تولیدی مهندسی مکانیک و تجهیزات جدیدی به نام صنعت تاسیس شد: (شانگهای) شرکت، آموزشی ویبولیتین

کامیون Manly کامیون (شانگهای) شرکت با مسئولیت محدود و شانگهای M.Touch جاده مکانیک تجهیزات شرکت، با مسئولیت محدود شرکت گروه مشابه هستند.

سرویس

  • صادقانه و صادقانه : این سبک کار ما و پایه ای است که به ما کمک می کند تا ارتباطات طولانی مدت و قابل اعتماد را با مشتریان، کارکنان و همکارانمان ایجاد کنیم.
  • کیفیت: ما کیفیت بالا محصول و خدمات را دنبال می کنیم. ما برای هر پروژه و وظایف جدی و محتاط هستیم و تلاش میکنیم تا در زمینه پیشرو در این صنعت کامل باشیم.
  • کارایی: بهره وری بالاتر جاده بقا است. این طلسم پیروزی ما با افزایش ارتباطات و به سرعت پاسخ دادن به حل مشکلات و مشکلات شما است. ما همه را به تأخیر می اندازیم.
  • مشتریان اول: ما با پرداخت جریمه عالی، محیط زیست سالم و راحت را در اختیار شما قرار می دهیم. با توجه به مشتریان، کارکنان ما خوشحال هستند که بهترین تلاش خود را برای به دست آوردن تجربه خدمات عالی خواهند کرد

ما به مفهوم کسب و کار " ایمان، کیفیت، کارایی " پایبندیم ، سعی کنید حرفه ای باشید. ما به شدت بر این باوریم که محصول با کیفیت بالا، قیمت مناسب و خدمات وفادار به شما آرزو می کند.

تیم ما

افتخار ما داشتن یک تیم حرفه ای با تجربه 15 ساله در فروش و خدمات صنایع لودر است و این تیم در شرکت های معروف چند ملیتی مانند Jungheiinrich ، Linde ، Hyster و تویوتا و غیره در صنعت کامیون سرویس می کند. بعضی از اعضای تیم تا به حال در شرکت های معروف دیگری در صنایع مختلف مانند HP ، Wal-mart و تجربه تجارت خارجی (به عنوان مثال منابع جهانی ) کار کرده اند تا تیم را متنوع سازد.

اطلاعات تماس